Organizator konferencji Spółdzielnia Socjalna „Nie jesteś sam”, w imieniu Powiatu Nidzickiego, serdecznie zaprasza na konferencję podsumowującą realizację projektu „Promocja i profilaktyka chorób układu oddechowego dla mieszkańców Powiatu Nidzickiego”. Konferencja odbędzie się w dniu 19 kwietnia 2017 r. w Sali Widokowej Nidzickiego Zamku.

Początek konferencji o godz. 10.00, w programie prezentacja filmu promocyjnego, podsumowanie zrealizowanych działań promocyjnych oraz badań i szczepień profilaktycznych.

Jeśli jesteś zainteresowany projektem, chcesz wziąć udział w konferencji – zgłoś swoją obecność do dnia 14 kwietnia 2017 r. do godz. 15:00 organizatorowi konferencji, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 508-959-923.