W dniu 22.02.2017 roku o godz. 17 00 w hali widowiskowo - sportowej MOSiR odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach projektu "Promocja i profilaktyka chorób układu oddechowego dla mieszkańców powiatu nidzickiego" dotyczące prawidłowego chodzenia z kijkami, popularnie nazywane NORDIC WALKING. Instruktor przekaże wiedzę teoretyczną, jak również nauczy prawidłowej postawy oraz używania kijków (nauka praktyczna).

cover photo

Natomiast 26.02.2017 roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, zaprasza całą grupę do Zimnej Wody na wspólny marsz w ramach obchodów Święta Żołnierzy Wyklętych. Start marszu planowany jest na godz. 11.30. Trasa wynosi 1983 m lub 6600 m (do wyboru). Udział w biegu weźmie 150 biegaczy oraz uczestnicy projektu. Pojawią się również goście specjalni. m. in. Marszałek Województwa , Starosta Nidzicki, Burmistrz Nidzicy.